بیانیه در حمایت از تصمیم شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید حفظه الله تعالی

🌐 بیانیه مدیریت و جامعه مدرسین حوزه علمیه مخزن‌العلوم خاش در حمایت از تصمیم شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید حفظه الله تعالی در مورد انتخابات پیش رو

◻شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید حفظه الله بزرگ‌مردیست که همواره با بینش و درک صحیح، توکل به خداوند و در نظر داشتن خرد جمعی از طریق مشوره و رای‌زنی، تحولات بزرگ اجتماعی و سیاسی را رقم زده و خیر و صلاح جامعه را در همه شرایط و فراز و نشیب ها در نظر می‌گیرد.

◻بر این باوریم که این بزرگمرد با همت والا و بصیرت بالای خود نه تنها در تصمیم‌گیری و اعلام مواضع سیاسی خود، بهترین‌ها را برای ملت ایران و جامعه اهل سنت برمی‌گزیند بلکه در این مسیر با کمال شجاعت و صراحت لهجه به بیان گلایه‌ها و دردهای اقشار مختلف جامعه می‌پردازد.

◻قطع به یقین، این بینش و روشنگری که از جانب شیخ الاسلام نصیب جامعه‌ی ما می‌شود؛ امداد و لطف پروردگار بوده که نصیب این ملت شده است.

◻مدیریت و جامعه مدرسین حوزه علمیه مخزن العلوم شهرستان خاش با در نظر داشتن مطالب فوق، حمایت همه جانبه خویش را از تصمیم شیخ الإسلام حفظه الله اعلام نموده و از رییس‌جمهور منتخب، می‌خواهد تا به خواسته‌های ملت ایران و به خصوص جامعه اهل سنت توجه نموده و به عهد و پیمان خویش با آنان پایبند باشد.

سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *